Movies
Ratings
110
Your Name.Rated ★ 4.0- The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0