Movies
Ratings
1065- Good NewsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0- Concerning My DaughterRated ★ 3.5
- Jeong-sunRated ★ 4.0
- Let GoRated ★ 3.5
- Closing DynastyRated ★ 3.0
- StrawRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5- Leave the World BehindRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 5.0- Park Hwa-youngRated ★ 3.0
- Young Adult MattersRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5- A Thousand and OneRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- A Letter from KyotoRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0- Woman of the HourRated ★ 4.0