Movies
Ratings
1153
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5- MaterialistsRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- The Greatest HitsRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.5- Rye LaneRated ★ 2.5
- ChevalierRated ★ 3.0
- Lamp LifeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
DumboRated ★ 2.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5- DisenchantedRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0