Movies
Ratings
20
WickedRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Kamen Rider 555 20th: Paradise RegainedRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Precure All Stars FRated ★ 4.0
Kamen Rider Geats: 4 Aces and the Black FoxRated ★ 4.0
Bakuryū Sentai Abarenjā 20th: Yurusa Rezaru AbareRated ★ 4.0
Sound! Euphonium: Ensemble ContestRated ★ 3.5
Ma-gome 180kiloRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Rohan at the LouvreRated ★ 3.5
Avataro Sentai Donbrothers vs. ZenkaigerRated ★ 4.0
Gridman UniverseRated ★ 4.5
Shin Kamen RiderRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Ultraman Decker Finale: Journey to BeyondRated ★ 4.0
Aikatsu! 10th Story Mirai e no StarwayRated ★ 4.0
RRRRated ★ 5.0