Movies
Ratings
538
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
- VictoryRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5- His Three DaughtersRated ★ 3.0
DogManRated ★ 2.5
TangerineRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5