Series
Ratings
253
GUN X SWORDRated ★ 3.0
モエかんRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.0
AoashiRated ★ 4.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 2.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.0
Miss Bernard Said.Rated ★ 2.5
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Are You Lost?Rated ★ 3.0