Movies
Ratings
62
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The BatteryRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0