Movies
Ratings
1665- Two ProsecutorsRated ★ 4.5
OrlandoRated ★ 3.5- The Great FloodRated ★ 2.0

The ChildeRated ★ 2.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
RougeRated ★ 3.5- GrassRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
CrashRated ★ 3.5- Habibi HusseinRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- War MachineRated ★ 2.5
ChimeRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Toni ErdmannRated ★ 4.5- Concrete MarketRated ★ 2.0
- BossRated ★ 1.5
- HumintRated ★ 3.0