Movies
Ratings
506
28 Days LaterRated ★ 3.5
My Teacher, My LoveRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0