Titles you rated
The HolidayRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0- Bird Box BarcelonaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0