Movies
Ratings
577
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 2.5- Wall to WallRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0