Movies
Ratings
167
Wicker ParkRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Not One LessRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 5.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5- The Stoning of Soraya M.Rated ★ 4.0
Boy ARated ★ 3.5
Lost in BeijingRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 3.5