Movies
Ratings
23
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5- Smile 2Rated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.0- Hijack 1971Rated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 2.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0