Movies
Ratings
555
Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 2.5
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- Mission: CrossRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5- Badland HuntersRated ★ 1.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- UnlockedRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0