Movies
Ratings
520
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5