Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5- I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Land of HappinessRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0