Movies
Ratings
878- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
- Telephone BoothRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Güle-GüleRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5