Movies
Ratings
875
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- HavocRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0