Movies
Ratings
316
CruellaRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.5- Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
RebeccaRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5