Movies
Ratings
310
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5