Movies
Ratings
25
The RockRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Cadillac RecordsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0