Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0