Movies
Ratings
531
La Femme NikitaRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0- Day & NightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0