Movies
Ratings
664
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5