Movies
Ratings
248- HomelessRated ★ 3.5
- My Perfect RoommateRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 3.0
CasanovaRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Beautiful BoyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0- Bank of SeoulRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0