Movies
Ratings
282
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0