Movies
Ratings
885
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The Bad Guys: A Very Bad HolidayRated ★ 3.0
- The Bad Guys: Haunted HeistRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0- Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5