Movies
Ratings
612
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Don't Say a WordRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 2.5