Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 3.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0

I Feel PrettyRated ★ 3.5

Like for LikesRated ★ 4.0

Innocent WitnessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5

Little ForestRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0

Midnight SunRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0