Titles you rated


Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0

The MayorRated ★ 2.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 1.0

ResistanceRated ★ 4.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5

The President's Last BangRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 1.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.0