Titles you rated

April StoryRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Factory ComplexRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
1408Rated ★ 3.0
The Basement SatelliteRated ★ 3.5

MasterRated ★ 2.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.5