Series
Ratings
84
Fight For My WayRated ★ 3.0

Girls Band CryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
More Than WordsRated ★ 3.0
Chastity HighRated ★ 2.0
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 3.0
FilterRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0

Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Saretagawa no BlueRated ★ 0.5

When the Weather is FineRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
GivenRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Kei x Yaku: Dangerous PartnersRated ★ 2.0
Rental a GirlfriendRated ★ 0.5
Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0