Series
Ratings
150
The Art of SarahRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0

Under NinjaRated ★ 3.0
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
High-Rise InvasionRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 1.5
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.0