Series
Ratings
97
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5