Movies
Ratings
1968
The Exit 8Rated ★ 2.5

TarotRated ★ 1.0
Se7enRated ★ 4.5
DropRated ★ 1.5

Bring Her BackRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.5

Blood and TiesRated ★ 2.0

ImmaculateRated ★ 2.0

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
DeliriumRated ★ 2.0
StuckRated ★ 3.0
The Wrath of BeckyRated ★ 1.5
The RuinsRated ★ 3.0
Scary HouseRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Attack of the Killer DonutsRated ★ 2.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0