Movies
Ratings
243
Christmas with the KranksRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0