Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5

Nowhere to HideRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5

28 Years LaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5

American UltraRated ★ 2.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0

Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 5.0