Movies
Ratings
83
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BIGBANG MADERated ★ 1.0
Home AloneRated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0