Series
Ratings
128
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 1.5

The World of the MarriedRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 3.0