Movies
Ratings
221
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0

The WhistleblowerRated ★ 4.5
The Lovely BonesRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
Secondhand LionsRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5