Movies
Ratings
168
The LobsterRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5

Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0

The HostRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5

ExitRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5

ThirstRated ★ 5.0

Knives OutRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0