Movies
Ratings
277
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5

Door LockRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.0

DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5

Source CodeRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0

On Your Wedding DayRated ★ 3.0