Movies
Ratings
384
Fly Away HomeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0

MementoRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5

ShrekRated ★ 4.5

2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0