Titles you rated


Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.5

The EqualizerRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5