Movies
Ratings
117
The PrestigeRated ★ 4.0

What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5

Fast FiveRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0