Movies
Ratings
109
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
HumintRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MercyRated ★ 3.0

AkiraRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0