Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5

You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0

PilotRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 1.5

The EqualizerRated ★ 4.0

UnstoppableRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 0.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5