Titles you rated

LeonRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0

Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
SingRated ★ 2.5

A Silent VoiceRated ★ 1.5

A Taxi DriverRated ★ 3.0

VenomRated ★ 3.5

Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LegendRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5

JaneRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0

The PriestsRated ★ 3.0