Series
Ratings
64
The MentalistRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0