Movies
Ratings
82
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0

The ConcubineRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
WantedRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0

HanbandoRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0

Dancing QueenRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 4.0